Kalender

  måndag tisdag onsdag torsdag fredag lördag söndag
44
 
 
 
1
18:00 BUNKERN
Barnlokalen, Bunkern, Kryptan
Sjön, Byarna
2
Gravkapellet
3
Gravkapellet
Bureå kyrka
4
11:00 Mässa
Bureå kyrka
Köket, Serveringen, Stora salen
45
5
09:00 Öppis
Barnlokalen
6
09:00 Bebisöppet
Barnlokalen
18:30 Ikonmålning
Övervåningens stora rum, Övernattnings-/vilrum, Övervåningens kök
7
11:00 Sångstund
Buregården
13:00 Sångstund
Bureborg
Barnlokalen, Kryptan, Körrummet, Köket, Serveringen
Församlingsgården, Körrummet, Köket, Serveringen
8
09:00 Öppis
Barnlokalen
Konferensrummet
18:00 BUNKERN
Barnlokalen, Bunkern, Kryptan
9
17:00 After Work
Barnlokalen, Församlingsgården, Köket, Serveringen, Stora salen
10
 
11
11:00 Gudstjänst
Bureå kyrka
11:00 Gudstjänst
Östra Falmark
12:00 Kyrkkaffe
Köket, Serveringen, Stora salen
46
12
09:00 Öppis
Barnlokalen
Köket, Serveringen
13
09:00 Bebisöppet
Barnlokalen
13:00 Bibelstudium
Konferensrummet
18:30 Ikonmålning
Övervåningens stora rum, Övernattnings-/vilrum, Övervåningens kök
14
Buregården
Bureborg
Barnlokalen, Kryptan, Körrummet, Köket, Serveringen
Församlingsgården, Körrummet
15
09:00 Öppis
Barnlokalen
Konferensrummet
18:00 BUNKERN
Barnlokalen, Bunkern, Kryptan
16
 
17
Köket, Serveringen, Stora salen
Sjöbotten
18
11:00 Mässa
Bureå kyrka
11:00 Gudstjänst
Sjöbotten
47
19
09:00 Öppis
Barnlokalen
20
09:00 Bebisöppet
Barnlokalen
18:30 Ikonmålning
Övervåningens stora rum, Övernattnings-/vilrum, Övervåningens kök
21
11:00 Våffellunch
Köket, Serveringen, Stora salen
Barnlokalen, Kryptan, Körrummet, Köket, Serveringen
Församlingsgården, Körrummet
22
09:00 Öppis
Barnlokalen
18:00 BUNKERN
Barnlokalen, Bunkern, Kryptan
Sjöbotten
23
 
24
17:00 Auktion
Östra Falmark
18:00 Musikcafé
V. Hjoggböle
25
11:00 Mässa
Bureå kyrka
Församlingsgården, Konferensrummet, Köket, Serveringen, Stora salen
48
26
09:00 Öppis
Barnlokalen
27
09:00 Bebisöppet
Barnlokalen
13:00 Bibelstudium
Konferensrummet
18:30 Ikonmålning
Övervåningens stora rum, Övernattnings-/vilrum, Övervåningens kök
28
11:00 Andakt
Buregården
13:00 Andakt
Bureborg
Barnlokalen, Kryptan, Körrummet, Köket, Serveringen
Församlingsgården, Körrummet
29
09:00 Öppis
Barnlokalen
10:30 Sångstund
Nygården
Konferensrummet
18:00 BUNKERN
Barnlokalen, Bunkern, Kryptan
Sjöbotten, Byarna
30
 
Bureå kyrka, Gravkapellet