Kalender

  måndag tisdag onsdag torsdag fredag lördag söndag
44
 
 
1
Församlingsgården, Körrummet, Köket, Serveringen
2
09:00 Öppis
Barnlokalen
15:00 Sorgegrupp
Konferensrummet
18:00 Bunkern
Barnlokalen, Bunkern, Kryptan
Burvik, Byarna
3
Gravkapellet
4
Gravkapellet
Bureå kyrka
5
11:00 Mässa
Bureå kyrka
45
6
09:00 Öppis
Barnlokalen
Annan
18:30 Manskören
Körrummet
7
09:00 Bebisöppet
Barnlokalen
Församlingsgården, Körrummet
18:30 Ikonmålning
Övervåningens stora rum, Övernattnings-/vilrum
8
11:00 Gudstjänst
Buregården
13:00 Gudstjänst
Bureborg
Församlingsgården, Körrummet
9
09:00 Öppis
Barnlokalen
18:00 Bunkern
Barnlokalen, Bunkern, Kryptan
11
Köket, Serveringen, Stora salen
Sjöbotten
12
11:00 Gudstjänst
Bureå kyrka
Östra Falmark
46
13
09:00 Öppis
Barnlokalen
18:30 Manskören
Körrummet
Köket, Serveringen, Stora salen
14
09:00 Bebisöppet
Barnlokalen
13:00 Bibelstudium
Konferensrummet
Församlingsgården, Körrummet
18:30 Ikonmålning
Övervåningens stora rum, Övernattnings-/vilrum
15
11:00 Våffellunch
Köket, Serveringen, Stora salen
Buregården
Församlingsgården, Körrummet
16
09:00 Öppis
Barnlokalen
15:00 Sorgegrupp
Konferensrummet
18:00 Bunkern
Barnlokalen, Bunkern, Kryptan
17
 
18
 
19
11:00 Mässa
Bureå kyrka
Sjöbotten
Bureå kyrka, Församlingsgården, Körrummet, Köket, Serveringen, Stora salen
47
20
09:00 Öppis
Barnlokalen
18:30 Manskören
Körrummet
21
09:00 Bebisöppet
Barnlokalen
Församlingsgården, Körrummet
18:30 Ikonmålning
Övervåningens stora rum, Övernattnings-/vilrum
22
Buregården
Bureborg
Församlingsgården, Körrummet
Köket, Serveringen, Stora salen
23
09:00 Öppis
Barnlokalen
18:00 Bunkern
Barnlokalen, Bunkern, Kryptan
Köket, Serveringen, Stora salen
24
 
25
Östra Falmark
V. Hjoggböle
26
11:00 Mässa
Bureå kyrka
48
27
09:00 Öppis
Barnlokalen
18:30 Manskören
Körrummet
28
09:00 Bebisöppet
Barnlokalen
13:00 Bibelstudium
Konferensrummet
Församlingsgården, Körrummet
18:30 Ikonmålning
Övervåningens stora rum, Övernattnings-/vilrum
29
Nygården
Församlingsgården, Körrummet
Församlingsgården, Körrummet
30
09:00 Öppis
Barnlokalen
15:00 Sorgegrupp
Konferensrummet
18:00 Bunkern
Barnlokalen, Bunkern, Kryptan
Sjöbotten, Byarna